Theme Settings

CIĘCIE LASEREM

Cięcie blachy laserem, wycinanie laserowe - Warszawa, Pruszków

Wycinanie laserowe – usługa dla wymagających

Cięcie blachy laserem to innowacyjna usługa polegająca na wykorzystywaniu mocy wiązki laserowej do wycinania z blaszanych arkuszy elementów o dowolnych kształtach i rozmiarach, jak również precyzyjnego wycinania detali w większych i mniejszych elementach z blachy. Ze względu na precyzję wykorzystywanego narzędzia laserowe cięcie blach umożliwia bardzo dokładne i czyste cięcie również w obrębie niewielkich elementów.
Wycinanie laserowe blach znalazło zwolenników w wielu branżach, gdyż w krótkim czasie można poddać obróbce nawet duże nakłady materiałów. Wycinanie laserowe może być zastosowane praktycznie na każdej powierzchni, bez względu na grubość i strukturę blachy.

Nasz park maszynowy posiada 3 rodzaje wycinarek EAGLE:

  • EAGLE eVision F 1,5 1530
  • EAGLE e Vision F 3,0 1530
  • EAGLE INSPIRE F 6,0 1530


Wycinarki laserowe eVision – szybkość i precyzja

Cięcie blach laserem wykonujemy przy użyciu sprzętu najnowszej generacji – wycinarek laserowych eVision, które zostały zaprojektowane, aby spełniać najwyższe oczekiwania Klientów. eVision to udoskonalony model wycinarek marki EAGLE, dzięki którym precyzyjne cięcie blachy laserem jest prostsze niż kiedykolwiek dotąd.

Cięcie blach laserem wykonywane jest przez wykwalifikowanych specjalistów, dzięki czemu produkt końcowy spełnia wszystkie określone kryteria. Cięcie laserem jest obecnie najbardziej precyzyjną metodą wykorzystywaną w branży, pozwalającą uzyskać równomierne cięcie o takiej samej powtarzalności. Wycinanie laserowe przeprowadzamy w specjalnie przystosowanych do tego celu warunkach, dzięki czemu możemy wykonywać cięcie blachy nawet na dużych powierzchniach.

Pełna automatyzacja procesu przy jednoczesnej optymalizacji poszczególnych komponentów urządzenia sprawia, że cięcie laserowe odbywa się dynamicznie i szybko umożliwiając realizację zleceń wysokonakładowych przy zachowaniu krótkich terminów realizacji.

Natomiast dzięki możliwości swobodnego wyboru mocy lasera od 1 do 6 kW precyzyjne i czyste cięcie laserowe może być wykonywane na elementach z materiałów o różnej grubości i twardości. Kompleksowej obróbce możemy poddać blachy czarne, stal nierdzewną, aluminium, miedź oraz mosiądz. Laserowe cięcie blach wykonujemy z uwzględnieniem konkretnych wymagań klienta, aby uzyskać elementy o określonych parametrach technicznych.

Wycinarki laserowe eVision - najwyższa precyzja wycinanych detali

Wycinarki laserowe z serii Inspire to zaawansowane technologicznie, precyzyjne i dynamiczne urządzenia dedykowane wymagającej produkcji masowej np. wycinanie elementów do silników elektrycznych oraz elementów o skomplikowanych kształtach. Ich podstawową cechą jest wydajność. Cięcie blachy przy użyciu tego urządzenia jest precyzyjne oraz daje powtarzalne rezultaty. Dzięki temu może być wykorzystywane w przypadku obróbki większej ilości materiałów.

Wycinarki z serii Inspire osiągają prędkość cięcia do 150 m/min oraz przyspieszenia rzędu 6G. Gwarantują maksymalnie wysoką jakość, precyzję i efektywność cięcia.

Cięcie blach laserem – precyzyjna usługa dla klienta biznesowego oraz osoby prywatnej.

Ze względu na dogodną lokalizację usługi, w ramach których oferujemy laserowe cięcie blach oraz wycinanie laserowe detali w blachach o różnych grubościach kierujemy do Klientów z terenu całego miasta Warszawa i okolic. Z naszych usług korzystają przedsiębiorcy oraz osoby prywatne z miejscowości, takich jak Pruszków, Reguły, czy Sokołów k. Warszawy. W ramach realizowanych usług przyjmujemy zlecenia wysokonakładowe oraz nietypowe. Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą laserowego cięcia rur i profili.

Osoby zainteresowane usługą zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i wyjaśnimy ewentualne wątpliwości dotyczące procesu obróbki.