CIĘCIE LASEREM

Cięcie blachy laserem, wycinanie laserowe - Warszawa, Pruszków

Wycinanie laserowe blachy – usługa dla wymagających

Cięcie blachy laserem oraz wycinanie laserowe w metalu to innowacyjne usługi polegające  na wykorzystywaniu mocy wiązki laserowej do wycinania z blaszanych arkuszy elementów o dowolnych kształtach i rozmiarach, jak również precyzyjnego wycinania detali w większych i mniejszych elementach z blachy. Ze względu na precyzję wykorzystywanego narzędzia laserowe cięcie blach umożliwia bardzo dokładne i czyste cięcie również w obrębie niewielkich elementów. Dodatkową zaletą wycinania laserowego elementów z blachy jest powtarzalność procesu, w wyniku czego możemy uzyskać dowolną liczbę wyrobów końcowych o identycznych wymiarach i kształtach. Wszystkie one będą się ponadto charakteryzowały precyzyjnie opracowaną krawędzią cięcia.


Wycinanie laserowe blach znalazło zwolenników w wielu branżach, gdyż w krótkim czasie można poddać obróbce nawet duże nakłady materiałów. Wycinanie laserowe może być zastosowane praktycznie na każdej powierzchni, bez względu na grubość i strukturę blachy.

Nasz park maszynowy posiada 3 rodzaje wycinarek EAGLE:

  • EAGLE eVision F 1,5 1530
  • EAGLE e Vision F 3,0 1530
  • EAGLE INSPIRE F 6,0 1530


Wycinarki laserowe eVision – szybkość i precyzja laserowego cięcia blachy

Cięcie blachy laserem wykonujemy przy użyciu sprzętu najnowszej generacji – wycinarek laserowych eVision, które zostały zaprojektowane, aby spełniać najwyższe oczekiwania Klientów. eVision to udoskonalony model wycinarek marki EAGLE, dzięki którym precyzyjne cięcie blachy laserem jest prostsze niż kiedykolwiek dotąd.

Cięcie blachy laserem wykonywane jest przez wykwalifikowanych specjalistów, dzięki czemu produkt końcowy spełnia wszystkie określone kryteria. Wycinanie laserowe blachy jest obecnie najbardziej precyzyjną metodą wykorzystywaną w branży, pozwalającą uzyskać równomierne cięcie o takiej samej powtarzalności. Wycinanie laserowe przeprowadzamy w specjalnie przystosowanych do tego celu warunkach, dzięki czemu możemy wykonywać laserowe cięcie blachy nawet na dużych powierzchniach.

Pełna automatyzacja procesu przy jednoczesnej optymalizacji poszczególnych komponentów urządzenia sprawia, że cięcie laserowe odbywa się dynamicznie i szybko umożliwiając realizację zleceń wysokonakładowych przy zachowaniu krótkich terminów realizacji.

Możliwości swobodnego wyboru mocy lasera od 1 do 6 kW  pozwala uzyskać precyzyjne i czyste cięcie laserowe blachy na elementach z materiałów o różnej grubości i twardości. Obróbce poddajemy blachy czarne, stal nierdzewną, aluminium, miedź oraz mosiądz. Laserowe cięcie blach wykonujemy z uwzględnieniem konkretnych wymagań klienta, aby uzyskać elementy o określonych parametrach technicznych.

Wycinarki laserowe EAGLE eVision - najwyższa precyzja wycinania elementów z blachy

Wycinarki laserowe z serii Inspire to zaawansowane technologicznie, precyzyjne i dynamiczne urządzenia dedykowane wymagającej produkcji masowej np. wycinanie elementów do silników elektrycznych oraz elementów o skomplikowanych kształtach. Ich podstawową cechą jest wydajność. Cięcie blachy przy użyciu wycinarek laserowych eVision jest precyzyjne oraz daje powtarzalne rezultaty. Dzięki temu może być wykorzystywane w przypadku obróbki większej ilości materiałów.

Wycinarki z serii Inspire osiągają prędkość cięcia do 150 m/min oraz przyspieszenia rzędu 6G. Gwarantują maksymalnie wysoką jakość, precyzję i efektywność cięcia.

Cięcie blach laserem – precyzyjna usługa dla klienta biznesowego oraz osoby prywatnej.

Ze względu na dogodną lokalizację usługi, w ramach których oferujemy laserowe cięcie blach oraz wycinanie laserowe detali w blachach o różnych grubościach kierujemy do Klientów z terenu całego miasta Warszawa i okolic. Z naszych usług korzystają przedsiębiorcy oraz osoby prywatne z miejscowości, takich jak Pruszków, Reguły, czy Sokołów k. Warszawy. W ramach realizowanych usług przyjmujemy zlecenia wysokonakładowe oraz nietypowe. Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą laserowego cięcia rur i profili.

Osoby zainteresowane usługą zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i wyjaśnimy ewentualne wątpliwości dotyczące procesu obróbki.