Zawijanie blachy

Zawijanie blachy to proces plastycznej obróbki metalu, w wyniku którego możemy otrzymać element metalowy o wybranym kształcie – walec, stożek, itp.

Zależnie od właściwości fizycznych oraz parametrów materiału poddawanego obróbce zawijanie blachy może się odbywać przy użyciu tradycyjnych walcarek ręcznych, walcarek automatycznych lub specjalistycznych urządzeń do zwijania metali. Proces może być przeprowadzany na ciepło (z podgrzaniem obrabianego surowca) lub na zimno (bez podgrzewania obrabianego surowca). Walcarki automatyczne wykorzystuje się najczęściej do zwijania blachy o dużej grubości.

Zawijanie blachy – najwyższa jakość w najlepszej cenie

Nasz park maszynowy dysponuje wysokiej jakości walcarkami ręcznymi i automatycznymi. Dzięki temu z sukcesami realizujemy nisko- i wysokonakładowe zlecenia niezależnie od zadanego kształtu oraz rodzaju materiału.

Zależy nam na zadowoleniu Naszych Klientów, dlatego każde zlecenie traktujemy indywidualnie i wykonujemy z najwyższą starannością i dokładnością. Zapewniamy szybkie terminy realizacji, konkurencyjne ceny oraz dogodne systemy rozliczeń.

Zawijanie blachy – oferta nie tylko dla biznesu

Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorców. Ze względu na usytuowanie warsztatu (Sokołów koło Warszawy) do współpracy szczególnie zapraszamy Klientów z terenu miasta Warszawa i okolicy.

Realizujemy zlecenia na potrzeby różnych gałęzi przemysłu – energetyki, budownictwa, przemysłu morskiego, czy przemysłu naftowego i gazowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą cięcia laserowego rur i profili.