USŁUGI SPAWALNICZE

 

usługi spawalnicze warszawa

Usługi spawania – Spawanie metodą MIG, MAG i TIG

Spawanie to proces fizycznego łączenia materiałów poprzez ich miejscowe stapianie i zestalanie, w wyniku którego powstaje tzw. zespolenie spawowe. Zależnie od oczekiwań Klienta oraz elementów poddawanych spawaniu oferujemy:

  • spawanie mag,
  • spawanie mig,
  • spawanie tig.

Spawanie MAG (Metal Active Gas) to metoda spawania, do której wykorzystuje się elektrodę topliwą w osłonie gazów aktywnych. Jako gazy w tej metodzie można zastosować sam dwutlenek węgla lub mieszaninę dwutlenku węgla z argonem.

Spawanie MIG (Metal Inert Gas) to metoda spawania, w której wykorzystuje się elektrodę topliwą w osłonie gazów obojętnych. Do gazów obojętnych najczęściej wykorzystywanych podczas spawania można zaliczyć argon oraz hel.

Spawanie TIG to stapianie i zestalanie materiałów przy pomocy nietopliwej elektrony wolframowej w osłonie gazów obojętnych, takich jak argon, hel lub ich mieszanki. Ta metoda spawania jest najczęściej wykorzystywana przy spawaniu aluminium oraz jego stopów.

Warszawa - usługi spawania dla przedsiębiorstw i osób fizycznych

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy profesjonalne usługi spawania różnymi metodami. Swoją ofertę kierujemy do klientów biznesowych, instytucji oraz osób prywatnych z terenu Warszawy i okolic.  Z naszych usług korzystają klienci z miejscowości, takich jak Pruszków, Reguły, czy Sokołów. Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą wycinania laserowego blach.

Istnieje również możliwość wykonania prac spawalniczych na miejscu u Klienta. W celu określenia zakresu oraz miejsca wykonania usługi prosimy o kontakt z przedstawicielem firmy.

Zależy nam na zadowoleniu Naszych Klientów. Dlatego wszystkie prace spawalnicze wykonujemy z zachowaniem najwyższej staranności oraz przy użyciu urządzeń najwyższej jakości.

W naszym parku maszynowym znajduje się między innymi Robot spawalniczy MOTOMAN XRC