WALCOWANIE BLACHY

Walcowanie blachy

Walcowanie to jedna z najpopularniejszych metod plastycznej obróbki metali, w tym również zwijania blach. Walcowanie polega na kształtowaniu materiału przy użyciu obracających się walców, tarcz lub rolek. Identyczny efekt uzyskuje się poprzez kształtowanie materiału pomiędzy przemieszczającymi się względem siebie narzędziami płaskimi.

Zależnie od potrzeb oraz późniejszego zastosowania obrabianego materiału walcować można wzdłużnie, poprzecznie, pielgrzymowo, kuźniczo u skośnie.

Ręczne i automatyczne walcowanie blach – profesjonalnie i tanio.

Zależnie od indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta, a także parametrów obrabianego materiału usługi z zakresu walcowania blach realizujemy przy użyciu walcarek ręcznych i automatycznych. Zarówno walcarki ręczne, jak i urządzenia automatyczne pozwalają na walcowanie blachy każdego rodzaju. Różnią się natomiast parametrami i wydajnością.

Walcarka ręcznaWalcarka automatyczna
Max grubość blachy1,5 mm1,0 mm
Max długość blachy1000 mm1000 mm
Min fi walcowania80 mm80 mm
Max fi walcowania1000 mm400 mm

Walcowanie blach – zakres oferty

Naszym Klientom oferujemy profesjonalne, a zarazem niedrogie usługi walcowania blach każdego rodzaju. Wszystkie usługi wykonujemy z najwyższą precyzją i starannością. Oferta obejmuje realizację pojedynczych zleceń, jak również zleceń wysokonakładowych. Swoje usługi kierujemy do osób prywatnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw z terenu miasta Warszawa oraz okolicy. Z naszej oferty korzystają klienci z miejscowości, takich jak Reguły, Sokołów, czy Pruszków.
Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą cięcia rur laserem.
Zachęcamy do współpracy.

walcowanie blach

walcowanie blachy warszawa